Listopad 2010

Design moc dlouho nevydržel, pořád se mi líbí,ale ty VÁNOCE.

29. listopadu 2010 v 20:04
Nadpis mluví za všechno. Určitě brzy očekávejte novej design, na téma "CHRISTMAS¨" jelikož už ťukaj na vrátka =Đ

Má oblíbená kniha? (téma týdne) : ččtu hoodně moc ale oblíbenou knihu nemám, bylo by jich hoodně moc, v každý je něco. :)

Když se prostě musíte smát i když cítíte zlost

27. listopadu 2010 v 9:51
Tak včera jsem byla na aerobiku  no mužu vám říct že jako dobrý! Až nato že tam jedna bejvalá kámoška mojí nej kámošky přitáhla dvě namyšlený fifleny. Prostě oni pořád jenom maj keci sami to neuměj a když něco zapomenete jednou udělat tak říkaj že to neumíte a přitom oni to neuměj vůbec, jenom že maj blbý keci. Prostě krávy. Jinak jsme včera měli Admnistrativu ve škole, no ty vole ja myslela že tu klávesnici tam rozmlátím. My máme takovej program musíte psát všema deseti a nekoukat na klavesnici a nesmíte mít víc jak 4 chyby když máte víc tak musíte celý cvičen od znova. Tak já myslela že mě šlehne. No dobře tak sem si vytáhla mobila a poslouchala sem písničky na sluchátka, tak to bylo lepší ale pak sem to sundala protože mě to nebavilo. A pak jsem teda psala a pak už sem byla tak na nervy ze sem se musela smát normálně. A jedna spolužačka vedle mě prej: "Ty vole ty nejsi snad normální ty jedeš jak automat" jako po tý klávesnici. Ale to je o nervy.. Teď mě ještě ke všemu bolí břicho takže super. Ale nejvíc mě včera rozsekávsli ty tři s těma kecama. Jako uplně xD

Je mi divně.. =(

23. listopadu 2010 v 17:54
Mám divný pocity nevím, proč. Štve mě to. Nemůžu říkat co, ale mrzí mě to :( Nevím komu se mam jít vyzpovídat prostě. Tak teda tady vám. Je to trošku osobní ale, já nemůžu prostě. Nebudu psát o co se jedná. I´m sorry =(

Nestíhám :-D

23. listopadu 2010 v 15:16
Prostě moc nestíhám . Nejbližží grafika asi o víkendu. I´m sorry

Ze školy..

22. listopadu 2010 v 17:10
Tak jsem doma, jó dneska to bylo teda.. Asi první co vám řeknu. Vyfásla jsem z NJ 1! :-D. Výzo bude prej dobrý docela (nechci to zakřiknout), taky jsem si musela napsat z chemie, což bylo těžký ale snad jsem to dala. DOUFÁM! Jinak co sem vám chtěla říct. No už se to jednou opakovalo. U nás jsou dvě spolužačky, jako kámošky ale když se na sebe vytočej tak to je čóro móro. No a dneska to tak bylo.. Po celý třídě když přišla učitelka byli učebnice tužky.. A čí? No jejich!! Jedna jedny schodila flašku ta druhá ty druhý taky a už to jelo takže obsah jejich tašek, kapsářů, penálu a ostatního skončil po třídě na zemi.. Takže jako mi příjdou jako divný.. A to už bylo po druhý. Jednou se spolužačky zase polejvali pitím. To bylo v létě. A jednou mě kluci nalili do výstřihu vodu, to bylo taky v létě, myslela jsem že je zabiju. Pak jsem šla teda ke svý kámošce a vysušila jsem to tam. Ale to už je dávno..

Jinak koukám že téma týdne je Déjà vu, napíšu k tomu jen asi to že tak se jmenuje písnička od Inny kterou mám moc ráda.. a Vy?
i´m leaving tonight the last Déjà vu =Đ

Grafika? Nevím

21. listopadu 2010 v 14:44
Tak nevím jestli dneska bude nějaká grafika, možná jednině nějaký popisky, ale nic neslibuju. Musím vymejšlet ještě sestavu. Snad mě chápete máme asi tejden a pak je vystoupení.

Diskuze: Designy na objednávku

21. listopadu 2010 v 11:44 Others
Dneska se chci bavit o DESIGNÁCH NA PŘÁNÍ : Jak vidíte, už málokterý grafický blog vám udělá design na přání.. A proč? Z vlastní zkušenosti vím, že je to riskantní. Někdo u koho jste si to objednali vám to vyrobí, teď nechci poukazovat ale vy si ho pak ani nevezmete? Jako jednou jedna holka tady když jsem ještě dělala (kdysi) si objednala design a asi za půl dne mi napsala "Už na to ser, strašně ti to trvá a já už mám rozdělaný svůj =Đ" Tak tím mě totálně vytočila! A pak ještě asi dvě si objednali a já je vždycky měla už hotový a oni si je ani nevzali. Tak sem řekla že na to kašlu! A takhle to je u většina blogů. Proto už málo kde najdete že si můžete objednat. Někomu to nevadí, některým grafikům, ale musíte pochopit že někteří na to nemaj čas. Já to mám tak 50% na 50% =Đ. Pro negrafici, který si neumí vytvořit design sami, je pak docela nefér když chtěj nějakej jinej design s celebritama který nejsou třeba zrovna "IN" když nenaleznou blog kde by jim ten design udělali. A proč? Protože  si jiný lidi něco "objednaj" už předem třeba věděj že to nechtěj, ale oni maj z toho srandu, že otravujou někoho.. Panebože..

 Co si myslíte vy?Comment please

Jak stáhnout Adobe Photoshop CS3

20. listopadu 2010 v 18:31 Návody
Hodně lidí se mě ptá právě na tohle takže vám to vysvětlím.

V první řadě musíš mít najisto odzipovací program a doporučuju WINRAR STAHUJ
Ten si pak nainstaluješ. To je to nejhlavnější :-D

Poté už jdeme na Photoshop verzi CS3 Stahuj po stažení spustíme.
Všechno odklikáme. Pozor! Při instalaci PS musíš mít vyplý internet!Jinak se ti nenainstaluje
Pak se instalace zastaví na jakým si úseku kde budete mít dvě možnosti buď TRIAL VERISON nebo SERIAL NUMBER zvolíte SERIAL NUMBER a bude to chtít po vás kód ten si stáhnete ZDE A nyní musíme vyextrahovat

Jak extrahovat?
Po stažení se nám objeví na ploše soubor  který vypadá jako 3 knihy na sobě. Klikneme na to pravým talčítkem na myši a zvolíte "extrahovat soubory" a vytvoří se vám na ploše složka a to je její zástupce a už to máte ve formátu který potřebujete

Po extrahaci v té složce  tam vyběhnou dva takové odkazy a jeden zase s těmi knihami a zase ho vyextrahujete. A pak budete mít zase dvě. 1 je Keygen na který kliknete a dáte "Generate Keygen" a vyjede vám tam to číslo, které zkopírujete do toho Photoshopu.. Nyní nastává další krok dáte další nebo tak něco po zadání klíče a pak to napíše buď aktivace po telefon (Activation phone) ale to vy nezvolíte vy to zavřete a jdete na "tento počítač"→ "DISK C:" →Adobe→ Adobe photoshot" otevřete a teď otevřete zase na tu složku s tím keygenem po otevření na to druhý políčko a teď je na řadě ta složka pod tím Generátorem Keygenu, extrahujte jí pokud jste tak neučinili a otevřete . Máte tam dva soubory ä ty přesunete na ten disk C do toho adobe photoshop..

                                             To je celý :))
KDO CHCE ČEŠTINU TAK:
Stáhnete: ZDE

Nyní jí vyextrahujete a jdete na Tento počítač Disk C:// Adobe, Adobe photoshop a uplně dole skoro je složka Requied otevřete a vložíte do ní ten soubor co jste vyextrahovali..

Nyní máte photoshop i s češtinou :))

V případě dotazů pište komenty!! :))


KOPÍRUJ JEN SE ZDROJEM!

Heart

20. listopadu 2010 v 13:06 Ostatní


Note: Jen tak jsem se nudila =Đ A nelíbí se mi to srdce "I love night"protože to nevypadá jako png ale jako když to má rámeček. Ale za to já nemůžu protože v tom PS jsem to neviděla. To udělal ten efekt.

Byla bych ráda aby jste při použití uvedly zdroj!

Avatary-Winter

19. listopadu 2010 v 19:01 Avatars
Note: Tak dneska se mi nechtělo nic moc rozdělávat. Je sice fakt že sem design začla dělat ale pak jsem to vypla. No a předtím sem dělala moje méně oblíbené avatary. Přiznám se ale avatary mě moc neberou =Đ. Ale dneska se mi chtělo!! :-D A opět jen tři.. Já prostě avoše asi dělám po třech nebo já nevím..Jak používat?
NIKDY NEVYDÁVEJ ZA SVÉ!
PŘI POUŽÍVÁNÍ UVEĎ VŽDY ZDROJ!
NEUPRAVOVAT!
ŽÁDNÝ "ZDROJ FOR ME" A ZDROJ FOR YOU A VÁŠ BLOG ne!